Manželka Lúčanského je citovo zainteresovaná na smrti manžela čo je prirodzené, ale majetky získaných počas manželstva, ktoré vysoko prevyšujú celoživotné zárobky neb. manžela užíva bez výčitiek.
Manželka Lúčanského je citovo zainteresovaná na smrti manžela čo je prirodzené, ale majetky získaných počas manželstva, ktoré vysoko prevyšujú celoživotné zárobky neb. manžela užíva bez výčitiek.
Nie, Frco s Kalibradov a Gašparom ml. na chate pri Leviciach.
Romány a propagandu smeru si nechaj medzi podobne postihnutých ako ty.
Navaľnyj nebol zlodej, ale Lúčanský určite. Veď dáme to na Milana, to nevymýslíš len vlastnou Fico hlavou.
A čo tvoj obľúbený korupčník a úplatkár Lúčanský?
Tak to som ešte nečítal to je teda lož a blud, že Šimečka zabil Ježíka. To je teda pravá nefalšovaná gardisticko-komunistická nenávisť až za hrob. Takto presne vznikajú internetové lži a bludy a tí čo im vyhovujú ich donekonečna opakujú a časom sami seba presvedčia že to je pravda a realita, jednoducho psychická choroba z chorobnej nenávisti. Nacisti nenávideli občanov so židovským náboženstvom, komunisti občanov s kresťanským náboženstvom. Je na to pekná reálne príjoda, Džungašvili (stalin) sa pýtal, že koľko má pápež Pius 12 divízií vojakov, keď ten ten zločinec, vrah a darebák zdochol, tak Pius 12 povedal:" Už mu to konečne ukázali a povedali koľko má cirkev divízií.
Sú demokratické štáty, kde sú voľby povinné zo zákona. Nie sú dôležité dôvody, ale konkrétne skutky t.j. idem voliť, ,podľa svojho výberu, alebo voliť nejdem. Buď súhlasím s vládou, alebo nesúhlasím, je mi jedno, opovrhujem demokraciou.....atd. Zisťovať akékoľvek dôvody rozhodnutí je úplne zbytočné. Opozícia vždy opovrhuje akoukoľvek vládou, otvorene svojim volebným rozhodnutím. Nevoliči opovrhujú akoukoľvek vládou. To je dôvod prečo som ich spočítal. Sú to tí čo buď nechcú aktuálnu vládu, alebo nechcú žiadnu vládu. Tých čo nechcú/opovrhujú akoukoľvek vládou nie je možné pripočítať k ku vládnucej koaličnej vláde, otvorene ju odmietajú. Že sa vám to nepáči je úplne pochopiteľné a že sa tešíte s mnou opovrhovanej vlády. Len realita väčšiny nie je taká priaznivá ako by ste chcel t.j. máte väčšinu v zmysle volebného zákona nie v zmysle väčšiny voličov.
Vy ste si tiež "zachraňoval kožu" na protipandemických demonštráciach a čapicových protestoch počas hygienických opatrení?
Myslíš nejaký pomocník Počiatka a spoločníci?
Prečo vaša vláda, ešte nevypovedala zmluvu z US - Arma
Prečo vaša vláda nezrušila ale rozšírila zmluvu s USA na nákup stihačiek
Prečo vaša vláda nejedná z ruskou armádou o návrate na SR
Prečo vaša vláda nekupuje SU-35
Prečo vaša vláda zabezpečila lecnejsšie potraviny len V Targu a Heinburgu
Prečo vaša vláda neplatí poľnohospodárov
Prečo si vaša vláda bez vyplácania pandemickej mzdy a testovania požičiava viac ako predchádzajúca
Zabudol si ísť na demonštráciu obvineného vo väzbe, ktorý údajne spáchal samovraždu, alebo minimálne žiadať demisiu ministra vnútra, ako pri korupčníkovi a zlodejovi Lúčanskom
Nebol to náhodou Mečiar za samo - amnestie a únos Kováča ml.?
Ankety si môžeš čítať na WC ale nie ich vyhlasovať ako štatistický fakt.
Súhlasím že KDH je proti tvojmu videniu a chápaniu Slovenska, ktoré je podľa teba občanov "našich privilegovaných ľudí" n, zlodejov, intrigánov, udavačov, podvodníkov a sociálnych koristníkov. Ty sa k nim hrdo a verne hlásiš, ja také Slovensko odmietam.
Nie Pavol Gašpar, ale jeho otec je obvinený a je to jedna rodina, jedna politická strana, jeden názor. Pavol Gašpar má tvrdý konflik záujmov obhajovať vlastného otca a stranu Smer.
80% občanov? to je nehorázna a odporná lož.
T
1,35 milóa nevoličov = 31,4%
1,23 milióna voličov koalície = 28,6 %
1,11 milióna voličov opozície = 25,8 %
0,58 milióna prepadnuté hlasy nedostali sa do NRSR = 13,48%
spolu cca 4,3 milióna všetkých oprávnených voličov. = 100%
V podstate 1,35 milióna voličov opovrhuje akokoľvek vládou a 1,11 milióna voličov opovrhuje vašou vládou čo je cca 2,5 milóna voličov čo je 57,2 % n
Ale v zmysle zákona s 31,4% voličov ste vyhrali voľby, ale väčšina určite nie ste.
A nepoplieto si to náhodou vlastným pohľadom do zrkadla?
Zrazu sa vám nepáči znenie ústavy gaunera a darabáka Mečiara ale vykrikovať a vypisovať že KDH bolo proti Slovensku s tým nemáte najmenší problém, odporní pokrytci .
Fakty sú pre vás len vaše osobné názory, pre ktoré ste sa slobodne a dobrovolne rozhodo. Pre vás je slovbnské všetko čo kradne, intriguje, podvádza, klame a už zabezpečilo lacenšie potraviny v Targu a Heingurgu a zabezpečilo konečne kľud v podobe neikoľko mesačných demonštrácií. Jediný fakt je že sa zmôžete len na gaunerské táranie:" Veď mi to dokážte že som darebák a zlodej", dajte mi akési riadne dôkazy. A keď ich aj dostanente tak začnete tárať, že sú nezákonné, ano nezakonné sú vaše ľúpežné skutky nie ich nahrávanie a filmovanie.
Ešte stále máš doma fotografie ako tvoj dedo pomáhal s deportáciami slovákov židovského vierovyznania do Osvienčimu?
Odporúčame