Sulík k Ficovi: Najväčšia prehra Matoviča. Šéf OĽaNO naznačil korupciu
Podlomené zdravie, to je dôvod? Kde kto má vďaka DNA a svojmu životnému štýlu podlomené zdravie. Fico vyhlasoval že po roku 2010 už v politike nebude, ale je tam, je to jeho rozhodnutie ďalej si podlamovať zdravie. Moc a strach sú mu podľa skutkov bližšie, ako vlastné zdravie. Matovičove podvody? Tak prečo ich Fico a spoločníci dávno nestíhali veď na to mali 12 rokov vlády? Kiska stojí pred súdom, to je asi v poriadku a už to trvá 7 rokov a dôvod? Nezobchodoval s Ficom vlastné menovanie na predsedu ústavého súdu, takže to je tiež podľa teba v poriadku, že daňové kauzy sa riešia politickým obchodom. Prepojenie Matoviča na firmu s AG testami, ak by bola reálna už ho dávno vyšetrovatelia a prokurátori obvinia, zatiaľ je to len klebeta a výroky politikov a tak to zrejme aj ostane. Ty si Matoviča už dávno odsúdil, ale zatiaľ ho ani počas 12 rokov Smeru nevyšetrovali a ani nevyšetrujú a neobvinili. Takže pre tebe osobne je Matovič len reprezentan futbalového klubu, ktorému nefandíš.