Uplne logicky, v takom prípade sa oslovuje bližšia a širšia rodina lebo je najlepší zaujem dieťaťa byť s tým, na koho už ma vytvorené citové väzby, takže ak sú tam väzby na babku a dedka, tak im. Až keby dieťa nemalo ku komu isť, tak sa zvažuje ďalej a za mňa a manželku - bolo by mi jedno, kto ho dostane, ak mu odovzdá lasku, to je podstatné.

