Ja by som pri očkovaní nemal problém so Sputnik V.
Ja by som pri očkovaní nemal problém so Sputnik V.
Veľká chyba! Niekomu ju asi rusofóbia viac ako zdravý rozum. Treba vysloviť poľutovanie nad týmito hlupákmi. V Maďarsku vakcinou Sputnik V očkuju, Chorvati ju objednávajú, veľa ázijských a juhoamerických krajin ju objednalo. Logikou žaluďov by sa tu nemali predávať ani napr. vodka ruský Štandart, alebo Lada Vesta, či Lada 4×4...
Ďakujem za upozornenie, opravujem chybu v mojom príspevku vyššie: nie "proruských", ale správne má byť : "protiruských"
Projekt Nord stream 2 bude dokončený. EÚ nech zaň poďakuje Nemecku a Merkelovej, na jednej strane trepú o proruských sankciách, ale s týmto veľkým projektom problém nemajú. Falošnosť a farizejstvo nemeckých politikov!
Nezničiteľný Navalnyj, prežil otravu vysoko smrteľnou látkou Novičok. Podľa jedného novinára z N-ka, vraj ruskí agenti to "zbabrali" a Navalnyj prežil, no a teraz je živý až moc :) Jednoducho niektoré protiruské báchorky nepoznajú hranice :)
Od Ruska nám nič nehrozí. Nie sme pre nich zaujímavý. Skôr my potrebujeme Rusko ako obchodného partnera, kvôli rope a plynu, pretože lacnejšie nemáme od koho kúpiť !
Vláda už ani nevie čo si na ľudí vymysliet a ako postupovať.Totálne chaotické nezvládnuté opatrenia okolo Covidu 19. Ľudia toho majú plné zuby, vidno to aj na tom, že preferencie olano klesajú a klesajú. Tie Sms-ky budu klincami do rakvy tejto vlády.
Stratégia v štýle: "S EU a NATO na večné časy a nikdy inak, súdruhovia!" :)
Pánmi v Kremľi to neotrasie. Nerád to hovorím, ale Voloďa je nezničiteľný. Psi štekajú a karavána ide ďalej...
Stále je to slabé. Prozápadná demokratická opozícia je v Rusku stále slabá !
Prozápadná demokratická opozícia je v Rusku veľmi slabá. Aj komunisti v opozícii sú v Rusku silnejší od prozápadnej opozicie. Navalneho necháva vláda aj s Putinom žiť. Občas ho nakrátko zavrú, potom ho pustia. Keby Putin & vláda chceli, už by bol Navalnyj dávno nezvestný a možno o 100 rokov by jeho pozostatky našli napr. na dne Bajkalu.
R.I.P. Diego. Keď som bol malý chlapec a hrával som s chalanmi futbal, každý chcel byť Maradonom, spomínam na tie góly a hlavne na zlatú Argentínu v r. 1986!
Ak si zoberieme do úvahy skutočnosť, že ľudia boli varovaní pred účasťou na tomto proteste, možnosť vysokej pokuty, alebo iného trestu, potom tých 10 až 15 tisíc ľudí čo tam bolo, je DEBAKEL tejto vlády !!! Koľko krát viac by ich tam bolo, keby nebol núdzový stav???
Takže podľa experta na tieto veci p. Kraloviča tam bolo 10 - 15 tisíc ľudí (rozhovor na Denníku N). Také množstvo ludi pokutovať v plnom počte by bolo nerealne. Použiť násilie proti úplne všetkým by sa vláde skôr či neskôr riadne vypomstilo. Polícia dobre vedela prečo tak konala (v menšej miere a s najagresívnejšími jednotlivcami)
Podľa mňa už naša reprezentácia teraz dosiahla pomyselné dno. Sú aj poslední v tabuľke ligy národov. Preto verím, že po tejto veľkej facke a obrovskej kritike sa odrazia od toho dna, zobudia sa a najbližšie zápasy to bude lepšie.
Ja by som oznámil, že NEPOKĽAKNEM pred žiadnym človekom ani ľudským hnutím, kľaknúť možno iba pred BOHOM !
Bola to hanba, snáď sa polepšia teraz doma proti Izraelu a vyhrajú. Inak by bradatého Moraváka mali vyhodiť aj s niektorými hráčmi.
Oprava: "Drahí krajania, bratia a sestry, zažívame snáď ten najviac rozhodujúci okamih v našej tisícročnej histórii. Azerbajdžansko-turecké lúpežné skupiny nechcú jednoducho vyriešiť karabašskú otázku, ich cieľom sú Arméni celého sveta. Chcú pokračovať v politike arménskej genocídy,“
Odporúčame