Rusko je na dobrej ceste. Životná úroveň sa zvyšuje, boj proti chudobe a za zvýšenie pôrodnosti tiež.
Rusko je na dobrej ceste. Životná úroveň sa zvyšuje, boj proti chudobe a za zvýšenie pôrodnosti tiež.
To je niečo iné, ROA (Vlasovci) pomohli v májovom povstaní Prahe v boji proti nacistom.
Veľmi skreslené to vidíš, neboli ti okupanti len Rusi, ale aj Ukrajinci, Bielorusi Kazachstanci, Maďari, Poliaci, Bulhari...
Ja sa čudujem, že Vasky nestihol zdrhnúť do svojej druhej vlasti, do Júesej, kde má tiež občianstvo, možno by ho amíci na SK nevydali :)
môže pobozkať kapitánske výložky, užiť ibalginček a ísť snívať !
Dúfam že ten čo chlapca brutálne zbil, pôjde aj do výkonu trestu a na cele bude s agresívnymi, tyranskymi a silnými bitkármi, ktorí si z neho spravia boxerské vreco.
Nemáš pravdu! Vlasovci sa v čase vypuknutia pražského povstania nachádzali juhozapadne od Prahy!!! , preto sa nesnažili cez Prahu prejsť do amerického zajatia, ale Jednoznačne pomôcť povstalcom v boji proti Nemcom!!! Ak by chceli rovno utekať do amerického zajatia postupovali by juhozapadne na Rokycany a Plzeň! Ale oni išli severovýchodne na Prahu!!!
Ruská osloboditelská armáda (Vlasovci) si za svoju činnosť a boj v pražskom povstaní od 5.5.1945 do 8.5.1945 zaslúži vďaku a uznanie. Za proti partizánske akcie predtým a spoluúčasť proti Varsavskemu povstaniu si zaslúžia odsúdenie. Kontroverzná armáda a jej veliteľ generál Vlasov...
No, to by som bol veľmi zvedavý, že aká spojitosť tu môže byť. Maximálne ak tí dvaja z britských fotografií sa na Slovensku zastavili na pivo, alebo za babami :)
A Čo má spoločné Skripaľ a jeho prípad so Slovenskom a s Naďom? Prečo to Naďa zaujíma? Nech sa ide pýtať do Veľkej Británie a Ruska! :)
Attila je borec, Gratulujem k víťazstvu nad Vémolom!
Mezi říjnem 1912 a 1913 pobýval ve zvláštní škole ve Vinelandu ve státě New Jersey, kde mu byla diagnostikována hebefrenie (mírnější forma schizofrenie) - Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Masaryk. Takže text pod tou fotografiou, že si život vychutnával, nie je vierohodný pri všetkej úcte k Janovi Masarykovi, človek, ktorý trpí psychickými problémami si život až tak nevychutnáva...
Ja osobne kašlem na tieto prieskumy, dám svojej strane hlas, aj keby mala preferencie 2%, len ma mrzí to, že veľa ľudí sa dá takýmito preferenciami ovplyvniť...
Da zdrástvujet Rassíja, opäť sa im niečo podarilo! :)
5500 km preletela tá raketka, výborný výkon!
Pod vodou budú určite, tam totiž ponorky plávajú, ale dúfajme v ich šťastný návrat a doplávanie do domovských dokov.
To bude "óčen charašo" keď stretnú pod vodou nejakú ponorku NATO :)
Ohhh it's fantastic, congratulations mr. Prezident :) nech to teraz vypadá, že Amerika ma hlavnú zásluhu za porazenie IS :)
Odporúčame