Pozostalí obetí bombardovania Juhoslávie si zaslúžia, po dlhých rokoch amerických lží, aby vinníci boli potrestaní!
Pozostalí obetí bombardovania Juhoslávie si zaslúžia, po dlhých rokoch amerických lží, aby vinníci boli potrestaní!
"Zelenskyj sa ešte pred rokovaním s Merkelovou vyslovil za vstup Ukrajiny do Európskej únie a NATO" - snívajte s nami, to je názor z ríše sci-fi
Body obžaloby mohli zostať, ale podstatné je, že nebol odsúdený!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stanko1 a ty si sa s nejakým Harabinovým voličom o tom rozprával, že to tvrdíš?
JUDr. Harabín zo seba rozhodne truľa nerobí. Tu nejde o Harabína, ktorý aj mne nie je zrovna sympatický. Ide oto, že on ten podnet dal už dávno na Ústavný súd SR, cca apríli a už malo byť o tom rozhodnuté. To čo napáda nie je maličkosť a vôbec by som to neporovnával s príkladom ktorý je uvedený v článku, že ak je niekto obvinený že je pedofil - to sa nedá s takýmto príkladom takto porovnávať!!! Ústavný súd SR je povinný preveriť všetky zápisnice z volebných miestností a zistiť, či niektoré osoby nevolili opakovane na voličský preukaz v rozličných volebných okrskoch/miestnostiach. Ak by sa také prípady vyskytli, tieto osoby musia byť trestnoprávne riešený, je to marenie volieb!!!
Je mi nesympatický, ale v niektorých veciach ma pravdu. Ústavný súd sa Musí zaoberať jeho podnetom, preveriť zápisnice z volebných miestností a zistiť či voľby boli v poriadku. Ja osoa bne neverím, že nikto neporušil zákon, že mal voličský preukaz a volil opakovane v rôznych volebných miestnostiach. Takí porusovatelia zákona sa podľa mňa isto nájdu a mali by byť za to trestné stíhaní
Ten starý šíril protiruské názory a myšlienky
Želám mu, aby ho súd "odmenil" Maximálnym trestom 12 rokov odňatia slobody nepodmienečne + vo výkone trestu na cele najväčších zvrhlíkov a agresívnych šikanistov
Nie, nepochopil si ma celkom, nevyberám si podľa toho priateľov. V medzištátnych obchodných vzťahoch nejde o priateľstvo ide o biznis a ak existuje štát, ktorý nám dodá najlacnejšiu ropu a plyn, potom asi je pre nás veľmi dôležitý. Samozrejme, z kultúrneho hľadiska a cestovného ruchu máme aj my čo ponúknuť Rusku, ale nemá to až takú váhu, oproti tomu čo nám vedia ponúknuť Rusi...
Ale vidím, že ty so svojou zástavkou v profile lezieš do análu Amíkom :)
Nebolo by správne hovoriť, že Pellegrini mal dať prednosť spomienkovej akcii na Západe. Veľká česť pre Slovensko. Stretnutie s Putinom by odmietol len blázon. Aj vzor liberálov Mutti Merkel chce mať s Ruskom Nord Stream 2 a Trump sám nedávno povedal, že sa zvýšil obchod medzi Amerikou a Ruskom.
A od tej bandy, čo bombardovala BRATOV Srbov v roku 1999 a nemá problém vyvolať vojnu kdekoľvek na svete, nechceš tiež nič ?
Sa zobuď, trpaslík nemôže vyskakovať proti obrovi :)
Položme si otázku, kto koho potrebuje: My Rusko, alebo Rusko nás? K životu potrebujeme ropu a plyn a tie nám nikto lacnejšie nedodá tak ako Rusko. A načo Rusko potrebuje k životu nás? Malinký štátik so 49 tisíc km2?
Tu vidieť o čo autorke ide: "Konzervatívnym voličom sa premiér zaliečal tak, že namiesto na Západe štandardnej výučby rodových štúdií nariadil akési vzdelávanie k rodine. Je šialené, že vláda takýmto spôsobom zasahuje do toho, čo má univerzita vyučovať..." No to snáď nie, ona nazýva šialené - vzdelávanie k rodine! Rodová štúdia - to je podľa nej správne, ale výchova mladých k rodinnému životu, to je podľa nej nesprávne. Život občanov v usporiadaných rodinách, zložených z matky, otca a detí je to najsprávnejšie!!!
Šuša, Váš článok je neobjektívny, slabý, mimo reality, kydáte na Salviniho, ale jeho popularitu tým nijako neohrozíte, v Taliansku by Vás vysmiali, proste článok na šušku...
Asi jediným riešením pre Donbas by bolo, že by mal také postavenie v rámci Ukrajiny, ako má Republika Srbska v rámci Bosny a Hercegoviny, veľmi široká autonómia s vlastným parlamentom, vládou, políciou a hospodárstvom...
Čínski komunisti použili v roku 1989 na potlačenie študentských protestov hrubú vojenskú silu. Protesty boli krvavo potlačené, ale v čínskej spoločnosti to nezanechalo takú odozvu, ktorá by spôsobila pád režimu. U nás v novembri 1989 sa našťastie naši súdruhovia neopovážili použiť armádu, alebo ľudové milície aby so zbraňami išli proti demonštrantom. Ak by to u nás vtedy riešili čínskym spôsobom, režim by sa asi aj tak neudržal, v okolitých štátoch vláda komunistov skončila a Moskva dávala od ČSSR ruky preč...
Žiaden Irán to nebol, skôr útok pod falošnou vlajkou!
Odporúčame