Rusko by si malo uvedomiť, že pokiaľ provokatér nedostane riadnu príučku, bude si ďalej dovoľovať!
Rusko by si malo uvedomiť, že pokiaľ provokatér nedostane riadnu príučku, bude si ďalej dovoľovať!
Slniečkárski trollovia plačú, prečo o našom anjelovi píšete opakopvane kriticky?, mamáááááááá ja sa rozplačeeeeem :)
Ty severoazijec z tajgy, ty sa už zobuď z tých nezmyslov!
Bravčovenko sa pletie aj do cirkevných veci, ale nič mu to nepomôže, na jar končí v prezidentskej funkcií!
Docent Chocholoušek má pre teba voľnú posteľ vo svojom ústave :)
Za Janukovyča nebola taká bieda a chudoba na Ukrajine, ako je teraz! Územná celistvosť štátu bola zachovaná, Donecká aj Luhanská oblasť boli plne súčasťou Ukrajiny a Krym bol autonomnou republikou. Za Poroša sa všetko výrazne zhoršilo: začala agresivita proti ruskej menšine a Krym bol zrazu preč aj s časťou Doneckej a Luhanskej oblasti! Okyptený štát s veľkými hospodárskymi problémami!
Oxfordský ústav energetických štúdií tvrdí, že LNG z USA vyjde drahšie ako ruský plyn, ktorý pokrýva až dve tretiny celkovej spotreby v Poľsku.
Jééééééééééééééj blveček, si tu zas? :) Máš ty ale smolúúúúúú, že ťa všetci majú na srandúúúúúúú :)
Môžu ten "super business" zapiť "wodkou wyborovou" a zajesť "krowkami" :)
Nikto nevyplakáva, iba severní susedia majú fóbiu...
Vyjde lacnejšie??? :) Neblbni to je na betón drahšie a nie o málo! Nestresuj kvôli Rusom, maj ich rád :)
Ja sa nestresujem, ja sa smejem z hlúposti čo napísal Toman PCM :)
To nie je sloboda, to je neprimeraná tvrdohlavosť a poškodzovanie vlastného národa zdražovaním! To však nikdy nepochopíš, ľutujem ťa....
objednaj si tanker a dovážaj si to sám napr. do Poľska a odtiaľ si to potom dovážaj kamiónmi na Slovensko, uvidíš ten brutálny cenový rozdiel, ale aspoň ťa bude hriať americký plyn :):):)
Na Kryme sa začalo trestné konanie...??? Vážená redakcia, prezraďte nám prosím :), v ktorom meste na Kryme: Simferopoľ?, alebo Feodosia/Jevpatoria/Jalta?, alebo v Sevastopole? Ak neviete, potom nepíšte v nadpise, že na Kryme a upravte si to...
Treba severným susedom pogratulovať:) Už za krátky čas cena za plyn v Poľsku pre ľudí výrazne porastie. Spievajte si u.s.hymnu bratia Poliaci :)
Čo nechápeš? Stenley Napísal pravdu, ako to skutočne je!
Odporúčame