Treba severným susedom pogratulovať:) Už za krátky čas cena za plyn v Poľsku pre ľudí výrazne porastie. Spievajte si u.s.hymnu bratia Poliaci :)
Treba severným susedom pogratulovať:) Už za krátky čas cena za plyn v Poľsku pre ľudí výrazne porastie. Spievajte si u.s.hymnu bratia Poliaci :)
Čo nechápeš? Stenley Napísal pravdu, ako to skutočne je!
Vysvetlím ti to:máš kúpiť napr. Telefón. Ú Joža stojí 130€, ale u Jana presne ten istý telefón stoji 200€. Len kvôli tomu, že nemáš rád Joža kúpiš od Jana o 70 €" drahší - tomu sa povie korunovaná blbosť!!! :)
Vôbec nie. Je to prejav paranoizmu a rusofobie. Nemci okupovali Poľsko X krát a tovar od nich Poliakom nevadí...
No však áno, nech si sami, ale aj tak nechápem ako môže byť niekto tak blbý :)
Áno amícky je lepší, naaprdený od ich hamburgerožráčov :)
Oprava: gratulujem poľským politikom k hlúpemu rozhodnutiu :)
Gratulujem Poľsku k hlúpemu rozhodnutiu :) kupovať drahší plyn, keď majú možnosť kupovať lacnejší:) paranoja je hnusná choroba...
Už za krátky čas bude Rusko pre Lukašenka spojenec č.1
Sa spamätaj! Západ Lukašenka nenávidí! Zhodili by ho z prez. kresla, keby mohli! On občas hundre proti Rusku, ale za chvíľu sa bude opäť túliť k Moskve, inak mu hrozí k. o.
Pletieš to: na strane DĽR a LĽR :)
Klameš a to veľmi primitívne !
Lukašenko, bez pomoci Ruska, skončíš! Západ ti nedá nič, ešte ťa aj podrazí.
Lukašenko povie občas aj niečo proti Rusku, ale za chvíľu príde do Moskvy za Putinom prosiť o ropu a plyn, veď západ mu nič nedá :) toto sa niekedy opakuje.
Ty si bájkar :) vraj bojujú s Ukrajincami:) :) :) väčšiu hlúposť som ešte nepočul :)
oko za oko, zub za zub. Tak to chodí aj v diplomacii ...
Odporúčame