Záleží aký systém PVO. Sýrska PVO má staršie ruské protilietadlové raketové systémy: S-200, S-125, Nemajú S-300, či dokonca S-400
Záleží aký systém PVO. Sýrska PVO má staršie ruské protilietadlové raketové systémy: S-200, S-125, Nemajú S-300, či dokonca S-400
Nech Izrael vydá Rusku tých niekoľko konkrétnych zákerných a zlomyselných pilotov, ktorí sa kryli za ruským lietadlom a zapríčinili celú tragédiu!!!
Ruský dôkaz o MH17 je PRAVDIVÝ
No uvidíme, či detinský, ak Rusi budú bombardovať ten francúzsky šrot, čo pláva pri sýrskych brehoch :)
Docent Chocholoušek má pre teba miesto vo svojom ústave :)
Odporúčam všetkým na francúzskej fregate aby buď rýchlo skočili do Stredozemného mora a plávali k brehu, alebo nasadli do člnov a zdrhli :)
Bude mať Rusko ešte trpezlivosť s týmto činom?
:) Popapulák, kde si bol keď Pán Boh rozum rozdával?
Matísek zabudol povedať, že JúEsEj sú na prvom mieste v zasahovaní do vnútorných záležitostí iných krajín :)
Irak mal staré ruské tanky T-72, nemal najnovšie tT90 , nemal žiadne S-300, alebo S-400 protilietadlové raketové systémy. Žiadne rakety typu KALIBER s plochou dráhou letu. Američania s Britmi útočili na výrazne slabšieho protivníka. Ty nevieš o čom je reč američaník :)
Ja čakám, že prídu ešte lepšie dôkazy zo strany polície malej Británie, ktoré usvedčia ruských páchateľov. Je možné, že sa tam nájde matrioška, balalajka, nedopitá ruská vodka a cestovný pas, možno aj samotného Putina :)
Neverím. Ak by mali byť tí dvaja páchateľmi a agentmi tajnej služby, určite by neposkytli rozhovor do TV. Nakoniec aj v Rusku sa dá jednoducho overiť ich podnikateľská činnosť. Ak by sa Rusi chceli zbaviť Škripaľa, urobili by to už dávno a veľmi jednoducho, ešte keď sedel vo väzení v Rusku do r. 2010, tam by to bolo jednoduché a bez komplikácií a nie že za 8 rokov od kedy bol prepustený z väzenia....
Britská verzia pred napadnutím Iraku v roku 2003 bola, že iracký režim Saddáma H. má jadrové zbrane. Nič sa nepotvrdilo - bolo to klamstvo malej Británie. Priznal to za niekoľko rokov aj Blair. Tak prečo sa zastávať klamárov, ktorí v minulosti kolonizovali pol sveta, boli brutálni otrokári, v roku 1938 sa ako spojenci vykašlali na ČSR, keď Hitler bral Sudety a nakoniec opúšťajú aj EÚ, odhlasovali si Brexit....
Je to presne naopak. Títo dvaja jednoduchí chlapci by jednoznačne nemohli byť agentmi tajnej služby, nemali by na to.
žiaden priamy dôkaz o tom neexistuje. Briti len kecajú bez dôkazov
Dôkazy predložené políciou malej británie sú nepresvedčivé a nedôveryhodné. Neboli preložené také dôkazy, ktoré by preukázali spojitosť tých dvoch s priamym miestom činu, napr. otlačky ich prstov, alebo kamerový záznam, že ten otravný plyn na miesto činu aj nejakým spôsobom vypustili....
Si absolútne mimo.Ty si nečítal ten článok, že sa nepriznali a malá Británia nemá žiaden relevantný dôkaz?
Dôkazy predložené brit. políciou sú nepresvedčivé a nedôveryhodné. Neboli preložené také dôkazy, ktoré by preukázali spojitosť tých dvoch s priamym miestom činu, napr. otlačky ich prstov, alebo kamerový záznam, že ten otravný plyn na miesto činu aj nejakým spôsobom vypustili....
Odporúčame