Každý štát na svete má jednu legálnu vládu a jednu legálnu hlavu štátu. V Sýrii je to prezident Assad a jemu lojálna vláda v hlavnom meste Damask. Iba ONI resp. ich ozbrojené sily majú právo a povinnosť očistiť Sýriu od islamistických militantov a nie nejaké nelegálne "SDF"...

