Tisíce mŕtvych vo vojne, ktorú začal Putin bez dôvodu. Doteraz si tejto vojne tlieskal.
Tisíce mŕtvych vo vojne, ktorú začal Putin bez dôvodu. Doteraz si tejto vojne tlieskal.
Len sa potvrdilo, že Rusom ide o ukradnutie cudzieho územia s nerastným bohatstvom a elektrárňami.
Hlavne, že tí tvoji američania sa do toho miešať môžu. Ty obdivuješ Hitlera a iným vypisuješ ss?
Bože, tieto sprostosti.
Rusi budujú svoju armádu. Tiež chcú bojovať a ryba nimi. Tak choď.
S mnohými bodmi nebude súhlasiť Rusko, s mnohými Ukrajina, s mnohými EÚ.
Apropo, ozbrojené sily USA a Ruska nebudú obmedzené?
Keď mladí kotlebovci hajlovali, tlieskal si.
Konečne poslúchol odborníkov a opozíciu.
O moje vzdelanie sa neboj. Už sa utiekaš k totálnemu primitivizmu, keď nie si schopný vecnej diskusie. To je uchylné, že "diskutuješ" s oponentom pod viacerými menami.
Kde sa jej dožadujem? Reagoval som na obsahu blogu. Čítaj s porozumením.
Trápne výhovorky alá Mizík. Pourážaš a potom sa vyhováraš. Názorová pluralitu ste si smeráci zamenili za osočovanie, urážanie, nenávisť.
Devianti, úchyláci ... Ako môže takýto nenávistný blog zostať zverejnený? Tento dvorný bloger Smeru (tiež Dedič, Medvedar, cenisan) ešte nedávno moralizoval študenta, za jeho výrazy. A ajhľa, dospelý bloger koná rovnako.
Alebo Ficova: všetci Slováci držte huby.
Rózsa rozdelil spoločnosť tým, že vyhlásil , že tá hymna je len pre vyvolených a opakovane urážal oponentov. Teraz je neskoro to žehliť.
Inteligentný príspevok. Volič Fica, však?
Tú má. Píše o Zorovi, počula jednu jeho tlačovku, s už nevidí inú alternatívu, ako raz nepísala. Nekriticky "zožerie " všetko. V minulosti Ficovi, teraz Zorovi.
Zasa si uveril zostrihu. Potom to tak aj vyzerá v tomto štáte, keď takí ako ty majú volebné právo.
Vidíme, ako Smer "dokáže" riadiť krajinu.
Odporúčame