Ale Danko nikomu na úrade vlády chýbať nebude.
Ale Danko nikomu na úrade vlády chýbať nebude.
Si nepochopil, že tu ide len o šutaja.
Súvis s článkom?
Čo konkrétne si prestavujete pod tým bodom 3.?
Občanov SR. Ale ty žerieš Šutaja, ty to nepochopíš.
Blaha to tvrdil. Ale kľudne sa ďalej hraj na retarda.
V tvojej hlave.
Za podporu vojny na Ukrajine a šírenie nenávisti.
A to sú aké.
Černáka a Cintulu chce na slobode strana Smer.
Fico je potom bábka riadená Kremľom.
Voľakedy boli latríny spoločné a nikto s tým nemal problém.
"Osobnosti" ako Vy riadne devalvujú úroveň BRICSu. Mal som za to, že to je dôstojnejšie a relevantnejšie zoskupenie.
V tejto súvislosti mám pre blogera len jeden odkaz. Pre hlúpeho aj iní hlúpi.
Odporúčame