Čo má spoločné konštatovanie, že niekto šoféroval v šľapkách s tým, či vlastní alebo nevlastní vodičák?
Čo má spoločné konštatovanie, že niekto šoféroval v šľapkách s tým, či vlastní alebo nevlastní vodičák?
Máš službu?
To je agenda šéfa sis, však?
Odvážna rodina, postaviť sa dnešnej mafiánskej moci.
Smer = agresivita.
Takto to dopadne, keď sú na čele dvoch mocností psychopati.
A Trump Putinovi, že trojdňová ŠVO už skončila.
Tak toto si odložíme. Budeme konfrontovať po voľbách. Inak, nepoznám nikoho, kto volí podľa prieskumov. Bloger áno?
Myslíš voličov Fica? Tí ešte poďakujú.
Aký úbohý život musíš mať, keď úmyselne primitívne komolíš priezvisko iného človeka?
Aký úbohý život musíš mať, keď dokážeš vypisovať tieto nenávistné príspevky?
Fíha, ty si iný inteligent. všetci sú nacisti, len ty komunista, však?
Áno, na svojho pána z Ruska. Poslúcha ho naslovo a robí pre neho užitočného idiota.
Prečo nejdeš do Ruska teraz?
Len primitív ako ty ťahá do diskusie babičku oponenta.
Ale bude naše. Nebude vaše, ruské.
Ale veď o neprístojnej otázke je ten blog, takže mala byť v blogu uvedená.
Odporúčame