Prečo? Lebo napísal, že teraz sa ten summit nekoná? Veď napísal pravdu.
Prečo? Lebo napísal, že teraz sa ten summit nekoná? Veď napísal pravdu.
Prečo by som škripal zubami? Ty len vypisuješ čo bude až bude. Ja vždy píšem o realite. Takže sa ukľudní a skús písať k veci a nielen urážať.
Vy, ktorí ste naleteli stretnutiu v Budapešti.
To čo je za hlúpy príspevok o krpatom Putinovi?
Najmä Kočner však?
Si hyena v ľudskej koži.
Lebo ho milujú ako teta Evita.
Aby ľudia nezomierali.
Teta Evita, vy ho milujete, však?
Ako sa mi to len podarilo zničiť 5 krát nádej na mier. No daj cenisan.
Dôvod na zabíjanie, ničenie, kradnutie sa vždy nájde, však?
Akú porážku? Nech Rusi odídu z Ukrajiny a Európa sa s nimi bude rozprávať. Čo máte zo šírenia tejto ruskej propagandy?
Počas prímeria nezomierajú ľudia. A to vám na ňom vadí.
Zbierka tvorená z jedného kusa?. No tym debilnom nebude on ale ty.
Odporúčame