Ešteže Rusi tam nezomierajú.
Ešteže Rusi tam nezomierajú.
Ide mu "len" o ukradnutie cudzieho územia a odklonenie pozornosti od domácej tragickej ekonomickej situácie.
Takže idete obsadiť Kyjev? Haha.
Skús odpovedať vecne ty mudrlant. Či len opakuješ ruskú propagandu.
Aká vojna? V Rusku by si už išla na 7 rokov sedieť.
Čo je to denafikacia?
Čo je to tá denacifikácia?
Ešteže Rusi tam nezomierajú.
Napísal si ty, pohrobok slovenského fašistického štátu m
Koho vraždí Zelenskyj?
Ty sa primitívne tešíš, že jeden štát obsadzuje územie iného štátu.
Ale ich vyrábaš ako Rusko alebo Slovensko.
Takže išlo predsa len o ukradnutie území a nič iné. A toto podporuješ.
Odporúčame