A kedyže tu tí progresívci vládli Ficina?
A kedyže tu tí progresívci vládli Ficina?
Žiaľ, s touto protislovenskou Ficovou vládou ešte musíme nejaký čas vydržať. Ale dobrý postreh.
A teraz Ficiny volajú po tom, aby sa Rusi tvrdo pomstili. Ako keby doposiaľ Rusi na Ukrajine nevraždili a neničili.
Lebo doposiaľ Rusi Ukrajinu nebombardovali, však?
Takže ty už ani čítať nevieš. No čo už. Nechám ťa tak
Aj teba by niekto mohol.
Tak sa tu od rusofilných Ficín dozvedáme, že Rusi doposiaľ na Ukrajine neútočili.
Veď už pomrzli minulé zimy. Tak ako aj my. Už si nepamätáte Ficiny čo ste vypisovali?
V komentáre?
Tak Ficov prevrat bol zrazu slangový výraz.
Západná časť Európy sa zbláznila, ale východná vedie vojnu. No čo už.
Skús byť vecný.
Ukrajina je v EU? O bože. Veď neovládate niektorí rusofili ani základnú realitu. Ide o územie Ukrajiny s nerastným bohatstvom.
Aha. Tak potom už nič. Si úplne mimo.
Odporúčame