A ty si povedal, že zem je plochá.
A ty si povedal, že zem je plochá.
Predtým aj potom útočili Rusi.
A slovenské svine Putina podporujú vo vraždení.
Prečo podporuješ vojnu?
Trump povedal, že do 24 hodín bude mier.
Ruské svine mier nechcú. Len vojny.
Kto vedie vojnu? Rus.
Nepozvali, a preto nič nevyriešili. Takže tí šašovia sú Trump a Putin.
Na Ukrajine vraždí Putin.
Kedy už celý svet pochopí, že Putin nechce mier?
Putin prežíva len to, ako vyvraždiť iný národ.
Lenže Putin sa so Zelenským stretnúť odmieta.
Neviem o tom , že by Kaliňák niečo také zakazoval.
"Putina" s Trump nič nedohodli. Putin pokračuje vo vojne.
Áno. Protestujúci chceli mier. Ale nič z toho.
Tých dostal Fico. Nepamätáš?
Ako som predpokladal. Tí dvaja lúzri nič nevyriešili.
To robí tvoj milovaný Bombic.
Ty nenávidíš menšiny, podporuješ vojenskú agresiu na Ukrajine, ale iní sú nacisti? Si chorý človek.
Odporúčame