Srbskí nacionalisti zbili Slovákov, lebo nenávidia menšiny. A Fico to schvaľuje.
Srbskí nacionalisti zbili Slovákov, lebo nenávidia menšiny. A Fico to schvaľuje.
Kto, Slováci, ktorých zbili Srbi?
Miestna volička Fica schvaľuje, že Srbi zmlátili Slovákov.
To je dôvod zmlátiť ich? Si chorá.
Schvaľuješ, že zbili Slovákov.
Netreba denacifikovať Srbsko?
A preto zmlátili Slovákov.
Toto je riadne fiasko vlády. Opozícia ukázala, že je oveľa šikovnejšia a vzdelanejšia.
Takže dostal strach. Mal tiež oznámiť, kto vyhral tender.
Tak potom nejde o životy ľudí najmä ministrovi, ktorý tender zrušil a Ficovi, ktorý ho na to vyzval.
Preto, lebo nedostal podiel. Čomu nerozumieš?
Podľa dvoch miestnych babiek demokratiek milujúcich Fica, opozícia môže za to, že Fico požiadal o zrušenie tendra. Tým dvim riadne preskakuje.
Veru, poukázali na zlodejinu, hnusoby. Si neuvedomuješ, že ide aj o
tvoje peniaze?
Prečo? Veď si to len vymysleli zlí novinári a opozícia.
Tak za toto ťa Rusi platia?
Rusi vo veľkom útočia aj na civilné ciele. Nie len. To je tvoj výmysel.
Blížia sa mierové rokovania? To je jasné, že Rusko opäť zaútočí. Ako teraz.
Odporúčame