Zrazu.
Kto z toho robí hrdinstvo? Oni nie.
Dievčatá držte sa v tom nenávistnom svete pokryteckých svätuškárov.
To ti je načo smeráčik?
Ja neplačem, ja si zarobím. A čo robíš na tom hnusnom západe. Očakával by som, že si v Rusku m
Ako volička Smeru to poraď Ficovi.
Buď konkrétny. Čo nie je pravda? Veď sme na konci v rámci Európy. Pomaly najnižšia životná úroveň vzhľadom na výšku platov v porovnaní s cenami. Ficiny, už sinto priznajte.
Ale keď moje dane a odvody idú na tvoje 13. dôchodky, to ti nevadí.
Je tragikomické, keď Orwela spomínajú zástancovia diktátorov a totalitných režimov.
"Záchranca kresťanstva", ktorý si na zabíjanie kresťanov najme islamistov a komunistov.
Ale v ústave budú dve pohlavia, to je podstatné.
To napíš Ficovi a Kamenickému, kde sa dá ušetriť.
Dedič. Problém bol v politikovi koalície, ktorý, ako je u neho zvykom, skákal do reči prítomným, neodpovedal na otázky a najmenej 50 krát spomenul opozíciu a Matoviča. Smeráci. Plačete na nesprávnu mieste.
Keď ho miluješ, nie je čo riešiť.
Maďarsko je totalitný štát.
To si píš že áno. A ešte mi zrušili aj daňovú úľavu na dieťa. Takže moje dane idú namiesto môjmu dieťaťu a tvoj 13. dôchodok. A ešte tu budeš pi.....ť.
Samozrejme, my budeme platiť dane a vy voliči Smeru len ruky naťahovať. To vám ide.
V roku 2020 vyhral voľby Fico? V ktorom vesmíre?
No dôležitejšie je, že pán Kotlár doposiaľ ničím nepodložil svoje tvrdenia.
Odporúčame