Pokiaľ si pamätám, táto vláda je aj Vaša voľba.
Pokiaľ si pamätám, táto vláda je aj Vaša voľba.
Nešlo o protest proti podujatiu ako takému. Veď bývajú aj iné koncerty a nikto neprotestuje. Protest bol proti podprahovému šíreniu ruskej propagandy
Ten druhý odsek je znôška klamstiev. A celý blog len o nenávisti k iným.
Prečo reaguje rezort hospodárstva? Sú to jeho pozemky alebo sú to pozemky občianky Sakovej.
Včera dávali v tv priamo ich vyhlásenia. Ignorovali tých, ktorých sa to priamo týka. Až keď sa ozvali, tak im dovolili prísť.
Nakoľko vlastníkov pozemkov nepozvali, tak to bolo ozaj zbytočné.
Zasa obhajuješ svoj blog pod iným menom? A Trump bol x krát prichytený pri klamstve.
Porazení? Ono niekto niečo v tejto vojne vyhral? Apropo, vojnu začal vojnový zločinec Putin. To je hlavný vinník a tak to treba aj presne pomenovať.
Že politický väzeň. Riadna hlúposť. Dedič. Aby si ho mohol považovať za politického väzňa, musela by na tom mať záujem terajšia vládnuca garnitúra. Alebo je to ozaj tak?
Preto kvôli cudziemu územiu vedie vojnu, zabíja civilistov, obetuje svojich vojakov. Načo, keď to cudzie územie nepotrebuje?
Transakčná daň je obrovský prúser a preto nebudem hlasovať za jej zrušenie.
Tá reakcia vôbec nebola o oblečení. To bola reakcia na to, kto a najmä ako nám tu vládne.
Putin ich vyznamenaná.
Ruské zvery. A sa toto sa ide Fico Putinovi klaňať.
Ty tu cituješ samých magorov.
Odporúčame