Sa ti čudujem, že sa s tým provokatérom bavíš. Títo bývalí komunisti ako on musia mať vždy pravdu. On píše bez argumentov, tak kašli na neho.
Sa ti čudujem, že sa s tým provokatérom bavíš. Títo bývalí komunisti ako on musia mať vždy pravdu. On píše bez argumentov, tak kašli na neho.
Nejako si znervóznel, keď všetkým do retardíkov nadávaš.
Jasné, ty volíš iných odborníkov, Uhríka a Mazureka.
Ty si sa vytešoval zo zavedenia ciel.
Ako vieš že najhlasnejšie?
Smutné je, že to je pravda.
Štát zničili vlády Fica a magori, ktorí ho volili.
Vládnu teraz. A aj ty si proruský vlastizradca.
Včera zverejnil video svojho "pracovného" dňa. Tak čo povieš teraz?
To čo sú za sprostosti.
Hlavne, že ty si si všetkým spokojný.
Keď všetci zavrú, kto bude odvádzať na tvoj dôchodok?
A kto bude robiť na tvoj dôchodok? Urážaš ľudí, ktorí na teba robia.
Choď podnikať socka.
Obhajujete tú daň, lebo sa vás sociek netýka.
A jeje. Smerácky manuál.
Nie je to hrozné lebo sú to peniaze pre socky ako ty. Pre vaše gágory.
Smerácki voliči logicky nemyslia.
Potrebujú výpomoc na letnú sezónu a to vždy riešia brigádnikmi. Aspoň si študenti privyrobia, aj tak to nikto nechce robiť. Len niektorí musíte obhajovať smerácke sprostosti.
Odporúčame