To je tvoj problém.
To je tvoj problém.
Ideš Andrej. Nedaj sa. Rozbi tú neschopnú proruskú koalíciu.
Na rozdiel od vás komunistov nikto kričal, že s USA na večné časy, ako ste kričali vy o Sovietskom zväze.
Európa je dosť silná. Tieto konšpiračné čo len bude si strč za klobúk.
Ja som sa na rozdiel od teba a Fica netešil z víťazstva Trumpa vo voľbách. Takže ťuťmák je tu niekto iný.
Už len to, že napíšeš "Z USA..." dáva nulovú hodnotu tvojmu zavádzajúcemu príspevku.
Ak si si nevšimol, Trump to robí celému svetu, nielen Európe.
Práveže víťazstvu Trumpa ste tlieskali vy Ficiny na a čele s Ficom.
Ja som nereagoval na teba, ale nick Názor.
Ja som niekoho urazil? Prečo od rána toľko nenávisti?
V tomto by sa mali všetci zjednotiť proti Trumpovi.
Isto. Včera tieto sprostosti rozprával aj pampúch Bartek.
Vadí. Vadí jedno aj druhé. U teba len jedno.
Lebo ich podporujú tvoji obľúbenci Trump a Orbán.
Že sa tešíš zo zabíjania detí ruskou armádou, na to nie je žiadny zákon?
Nie lebo Izrael podporujú tvoji obľúbenci Trump a Orbán.
Aké zverstvá si ešte schopný obhajovať?
Akú hodnotu má 1000 korún, ktoré si si odložil pred 20 rokmi?
Odporúčame