Ale nie. To len voliči Fica nevedia, koľko je pohlaví, tak im to chce dať do ústavy.
Ale nie. To len voliči Fica nevedia, koľko je pohlaví, tak im to chce dať do ústavy.
A tie tri mesiace, čo kvôli koalícii NR nezasadala, budú mať koaliční poslanci na plate pridané alebo ubraté?
Hanba ministerstvu nekultúry a STVR.
Čo si oželel?
Keď ho miluješ, nie je čo riešiť.
To je isto, keď mal za jeden rok tri vládne krízy. Fico je neschopný alkoholik riadený Kremľom.
Ozaj sranda.
On kašle na svoju rodinu. Podstatné pre neho je, že budú spokojní Putin a Trump, nie jeho rodina.
Predtým ste bývali komunisti takéto správanie USA kritizovali. Teraz sa vám to páči. Zaujímavý posun vo vašich názoroch.
Si nejaký zmätený.
Vieš, že zbroja aj USA a Rusko?
Proti Rusom, Trumpovi a podobným magorom.
Trump a Vance.
Ako každý zlodej.
Stačí, keď sa Európa viac vyzbrojí.
Nie, nebude.
Zjavne by si to brala hneď ty, keď to praješ iným.
Lebo je tam najvyššia životná úroveň a najspokojnejší ľudia. Vy môžete písať svoje debiliny ďalej, nič na tom nezmeníte.
Viete čo je u vás najhoršie? Vaše pokrytectvo. Keby to USA spravili za iného prezidenta, budete to kritizovať
Vy rusofili raz kritizujete eú, aká je slabá, na druhý deň, že chce zbrojiť a pod. Vraj gayeuropa. Vo svojej jednoduchosti ani neviete, že manželstiev ľudí rovnakého pohlavia je možno viac realizovaných v USA ako v Európe.
Odporúčame