Kotlár to povedal.
Kotlár to povedal.
Čo je nepravda? Že bol na vláde?
Ako médiá diskreditujú Kotlára, keď len zverejnia jeho vyhlásenia?
Trestné oznámenia sa podávajú na úrade vlády? Ficiny, čo vy na to?
Sa čudujem, že si ich návštevou predstavenia podporil.
Lebo pripomienky opozície sa podľa koaličnej zmluvy neakceptujú.
Nejde o chybu, ale úmysel.
Opäť ten tvoj primitivizmus zosmiešňovať zomretých.
Týchto fanatikov nepresvedčíš, na vine je EU lebo neposlúchame, prípadne Ukrajinci (tí už môžu takmer za všetko) a tým to pre nich skončilo. Pasuje im to do ich sveta. Rád by som poznal ich názor, kto to teda predtým (asi úmyselne) zavliekol do Nemecka.
O čom točíš. Iné je mať názor ako niečo dopadne a iné urážať a šíriť konšpirácie. Takže vyhľadaj psychológa.
Snáď sa poučíte. Nedajte šancu Putinovým sluhom, ako sa to stalo u nás.
Akéže prekvapenie. Zločinec navštívil zločineckú inštitúciu.
Ukľudni sa, poľudšti sa, alebo sa daj liečiť.
Vraj, časom ... Klasicky sprievodné slová všetkých konšpiračných teórií.
Sprostému sa aj iní takými vidia.
Trump klame každý deň. Ako Fico.
Vládne koalícia. Tá rozhoduje o vašich životoch, nie Matovič. Nech žije transakčná daň.
Takže koalícia si neverí. Voľbu predsedu parlamentu presunuli na stredu.
Odporúčame