Alebo v mauzóleách.
Platí to aj pre sauny?
"Na mnohých čerpacích staniciach obmedzili množstvo natankovanej pohonnej látky na desať litrov, inde zas môže za deň natankovať plnú nádrž iba šesť vozidiel, píše denník."
Ako to chcú realizovať v praxi?
A kto bude voziť jogurty do lidla?
Pred rokom som bol s desaťročným autom na štvrtej TK a EK a jediná ľahká závada bola, že počet sedadiel je menší, než počet uvedený v osvedčení o evidencii. Mám totiž auto, ktoré je homologované ako sedemmiestne, ale keďže toľko miest nepotrebujem, kúpil som ho s piatimi sedadlami. Za tie dve sedadlá navyše chceli vtedy 2500 €.
Inak vždy všetko v poriadku, bez závady.
Teraz by som tam čakal Fica.
Nejako sa ti od rozčúlenia trasie ruka a netriafaš písmenká.
Poliaci vyvážajú to, čo od nich "naše" reťazce požadujú.
Len tak mimochodom, keď sme pri tom makaní: od 1. apríla prestane platiť ustanovenie, podľa ktorého obmedzenie rýchlosti, zákaz predchádzania či zákaz státia a zastavenia platí po najbližšiu križovatku.
Od 1. apríla je potrebné, aby takýto zákaz bol ukončený príslušnou dopravnou značkou, alebo za križovatkou zopakovaný.
Všimol si niekto, že by kompetentní za tie dva roky prechodného obdobia, ktoré na to mali, dali tieto značky do poriadku? Ja teda nie.
Podľa toho bacil_cecil zarába cca 8500 € mesačne.
Zjavne je to prebratý český text (svedčí o tom zlý preklad, "zabudnuté" české výrazy), takže sa jedná o české koruny.
Minimálne pri preberaní tej odmeny na pošte to prizná ;-)
Tiež nemôžem zabudnúť na tanečné hodiny a koncerty v PKO ;-)
Lenže od koho sa poučiť? Od Dánska (takmer úplné uvoľnenie), či od Rakúska (povinné očkovanie s drastickými pokutami)?
Výsledok testu zo štvrtka som dostal dnes. Do ktorého dňa ma počítajú?
Odporúčame