Matovič nemá čas, musí riešiť Sputnik.
A čo má ŠÚKL robiť?
Nepoužili tam ruské čipy? Tie sú totiž najväčšie na svete.
Napríklad minister financií.
Igorovi mali urobiť nové ministerstvo pre Sputnik.
Veď nie je záujem o očkovanie, najmä na východe nevedia naplniť termíny.
Ale pozor, ak nemáte chatu v rovnakom okrese ako bydlisko, musíte na ňu ísť medzi 01:00 a 05:00 hod - pod rúškom noci.
Len tretinu? Nie je to málo?
A u nás je to práve naopak. AZ sa očkujú mladší než 60 rokov.
Pretože sú aj ľudia, ktorí sa nemôžu zaočkovať, ani keby chceli. Preto.
Mne pripomenul Slotu.
Po očkovaní určite umrieš. Otázka je, kedy.
A ešte k tomu na Slovensku očkujú Astrou ľudí do 60 rokov a v Nemecku nad 60 rokov.
Počkaj na Sputnik. Ale kým ho u nás schvália, tak bude exspirovaný.
Sranda je, že v Nemecku neočkujú Astrou mladších ako 60 rokov, u nás starších ako 60 rokov. My to musíme mať vždy opačne. Aj zákaz vychádzania máme cez deň, kým iní v noci.
Asi tak pre 60 ľudí.
Odporúčame