Veď českú budú hrať na českej a slovenskú na slovenskej strane hranice, tak kde je problém?
Veď českú budú hrať na českej a slovenskú na slovenskej strane hranice, tak kde je problém?
KE juh bude mať onedlho diaľničné spojenie s Európou cez Maďarsko.
A z ktorého konca?
Aspoň Košičania uvidia, ako vyzerá trolejbus, keď už sa nemôžu odviezť na pravidelnej linke.
Tieto električky boli obojsmerné a mali dvere na obidvoch stranách. Takže aký problém?
"História elektromobilov siaha už do prvej polovice 19. storočia."
"Štát zároveň počíta aj s obnovením podpory pre ľudí pracujúcich v trvalom pracovnom pomere"
To je zaujímavé, takže napríklad dôchodca nebude mať nárok?
... v Rakúsku, Nemecku... alebo že by tam nie?
Ja by som si jeden zobral, aby to tak nebolo ;-)
Keď som minule bol na STK, tak sa ma technik pýtal, ako by som zastavil krvácanie z tepny... bol som tak zmagorený, že som mu odpovedal a až dodatočne mi došlo, že som sa mal spýtať, či robí STK mňa alebo auta ;-)
Ale hneď bolo jasné, že to bola otázka zo srandy ;-)
Neviem, ako je to v Bangladéši, ale stačí ísť do takej Čiernej Hory alebo Grécka. Na to sa naše parkovanie na chodníkoch nechytá.
Ja by som povedal, že tam, kde je to potrebné, treba rýchlosť upraviť dopravnou značkou. Inde bude platiť rýchlosť ako pred priecestím - v obci spravidla 50, mimo obce 90. Sú priecestia, kde to pokojne môže byť, a poznám priecestie, kde bliká biele svetlo, ale bezpečné je cezeň ísť max. 10 km/h. Nakoniec stále zostane platiť povinnosť prispôsobiť rýchlosť okolnostiam.
"Pokus o spojazdnenie staručkého autobusu" - myslím, že vtedy nebol staručký ;-)
Taliani musia teraz stavať nový most namiesto zrúteného v Janove a tak im na Slovensko už nezostávajú kapacity:
A nejaké poukazy na slovenské výrobky, povinné pre zamestnávateľov od 50 zamestnancov, nebudú?
Ktorého z tých pätnástich záujemcov?
To mi pripomína reťazovú hladovku ;-)
Odporúčame