kotleta si pozve do ta3 diskusie hlinkovych gardistov a kameramani ta3 ich budu pekne jedneho po druhom ukazovat v zaberoch, ako na propagacnych videach Goebelsa, lol
kotleta si pozve do ta3 diskusie hlinkovych gardistov a kameramani ta3 ich budu pekne jedneho po druhom ukazovat v zaberoch, ako na propagacnych videach Goebelsa, lol
tito komanci vo vlade presne ako komunisti, vyvlastnovali bez opytania, za nahradu almuznu, nic sa nikoho nepytali, proste komanci - tak ako most SNP, zburali historicku synagogu a nic ich netrapilo, proste fasisti
aj fico povedal: mna ziadne vrece zemiakov neporazi, a tak zacali stihat kotletu a poslali ju na trest!
naackovia maju byt sudeni!, tak ako kotleta a jeho trest a zakryvaci manever s fasictickymi symbolmi a cislami. si mozu ruky podat, to iste - dufam ze dostane exemplarny trest ako kotletka
bombic dostal obojok, to je fakt, malu zurivu cicavu treba vzdycky uviazat, o tom pokoj.
a zase tie otvorene okna nechali lol, to iste ako cajove dejchanky s putinom.
v poslednej dobe ti vladni jazdia ako blaazni
lol, no to je trupmeta, kamarat dezolaaatov s hlavnych sprav.
pisali na pohlavnych spravach
zasran komunisticky stary, tahaj het! tu neni miesto pre komancov, toto uz nie je komunisticky dennik pravda!
ficko - ekonomicky analfabet number one - rozumne podporil trumpa v kampani, ten mu za to okaka hlavu a vyrubi cla lol
lol svet sa meni kazdu chvilu, na to dosiel svojou hlavou?
fico z kremla mucal jak jatecne telaatko
to si fico a kamenicky pekne zgustnu, pekne aj s jatecnym orbanom podporovali trumpa, a ten im na oplatku da tisice nezamestnanych, ktorych automobilky vyhodia na ulicu, lebo nebudu moct do USA vyvazat - fico je majster ekonomickeho analfabetizmu.
oni si ich nemozu zobrat, dezolee maju garzonky, tam sa nemestia
sak vidis ze nic, co ste uz vsetci slepi??? co zabasli niekoho alebo co?
sak na nic nist nemaju, preto su vonku. vylez z tej naivnej kutice.
uz mu buchaju na garzonku zo zltymi zavesmi
Odporúčame