auto za 200 litrov a display mensi ako tesla, lol
auto za 200 litrov a display mensi ako tesla, lol
cielom je odpojit darebacke staty (ako hovorieva Trump) - t.j. madarsko a slovensko od plynu
plyn treba od vsetkych styroch svetovych stran nie je tak fico?
no kolko si odviedol na odvodoch ukaz? urcite to bude z minimalnej mzdy alebo uplne malej, to vobec nie je reprezentativna vzorka!
priemerny vek dozitia v russku je 66 rokov, takze uz prescasuje.
no ked bol v spovednici 5 hodin, tak to sa uz nedalo vydrzat.
aj mne by prislo zle.
vsak o tom plane sa vie uz stvrt roka, to Trump spominal, co Fico az teraz objavil Ameriku? lol
to by sa najprv musela EU rozpadnut, a to sa nestane, skor sa vytvori nova EU. EU je tu uz od 70 rokov, a bude este dalsich 70, aj teba aj ostatnych prezije
to netreba vysetrovat, to vie aj psychiater medik lol
lol, len kto bude prvy kral, ja som!
nech radsej vyjedna, aby trumpeta nezaviedol clo na slovenske auta, na to uz je maly panko
a zachvilu pojdu cla na slovenske auta, a fico si ani neprdne
tlac ma nezaujima, mam insider info priamo od distribuciek z EU
to je diplomacia, na to fico nema.
ano, kazdy v EU ho vie zneuzit ako lacnu defku, do sa o Zelenskom povedat neda.
pan Simecka bol vyjednat plyn pre Ukrajinu, a behom tyzdna uz zo Slovenska tecie, tomu hovorim rychle jednanie, a nie ako fico! tam si ber fico priklad zo Statnikov!
Šaka Zulu - Šaman!
TA3 RAUS! fasisticke medium!
Odporúčame