NIE vláde terajšej, ÁNO vojnám, privatizáciám, zdravotníctvu do rúk monopolnej pentulienke, nákupu zbrojnej techniky spoza mora, ÁNO demagogickým drístom o hrozbe z Ruska, ovplyvňovaniu volieb bankovou oligarchiou, úžerníckym praktikám podľa toho kto ich robí... Chcete vyšetriť dáku vilu pod hradom, pozemkové kšefty talianov... ale nech sa nevyšetruje kauza Technopol, ani privatizácia SPP a SE... aj Platinové sitká či kupovanie polikliník za 1 EURO je v poriadku.... no viete čo? Ako väčšina v SR nechápem a nerozumiem... !!!

