Skúste sa ráno pozrieť na Slovnaft! a hlavne keď je zamračené aké sajrajty púšťajú do ovzdušia! Gratulujem novému Ružinovu a hlavne kupcom čo sa tam usídlili. Je to ako "na vidieku!". Pri Slovnafte a v okolí je tak štipľavý vzduch ráno, akoby tu niekedy vojna bola... a nikoho to netrápi? niečo je krivé v EÚ...

