Ako na Kima? Hľadá sa najmenej zlá odpoveď
Ako? ste vôbec normálni?!!!? veď toto je znova produkt len a len US agresívnej politiky a vojen!!! Oni len reagujú na neustále provokácie = cvičenia pri ich hraniciach!!! ČO TAK DAŤ IM UŽ KONEČNE POKOJ!!!???? ...existujú aj iné zriadenia štátov ako totálna oligarchia, mali by si to na západe konečne uvedomiť a nenastolovať všade bombovú "demokraciu" ! Ak si nevšimli, tak ich zriadenie je založené len na rozpínavosti a kapitalistickom vykorisťovaní! štáty sa nevedia podľa ich teórií a praxe uživiť samé.. aké pochabé a nedokonalé.. všetko založené na kolonizácii, vojnách a neustálom raste. Mimo toho potopa... Ekonómovia a politici by mali ísť späť do ZŠ, lebo plodia samé mínusy....