Amík spravil bu-bu-bu cez VW na Nemecko a nemec neposlúchol na 100%... a teraz ďalší krok! Je to mašinéria oligarchických zločincov ktorá útočí na EÚ firmy, len sa divím Tante že toľko toho znesie... Už v roku 2006 chceli zničiť obrovský nemecký E koncern! Ak ide o právo, prečo EÚ nezažaluje Mikrosoft za tunely pripravené pre EnEsEj?!!! Prečo nezažalujú US za výmysel že Irak má chem. zbrane keď sa tam finančne potom podielali aj občania EÚ?!!? Lebo oligarchia je pri moci, vojnová a ekonomicky zločinecká, ale vyzerá to tak, že to už trochu preháňajú a dostanú raz riadne po prstoch...


