Na otrokárskom Slovensku nie sú peniaze na šport!! sa zobudte nukly západu a makajme za pásom!!! nič nám nepatrí, ale toto sa každý ako správny "Európan" bojí povedať... naša liga prežíva,vlastne je to živá mŕtvola! Ďakujeme tiežpolitii od roku 1989 ako ste zapredali náš štát a národ... V automobilkách robíme na Bayern a spol... Díki táto!!!

