Medzi mladými sa šíri euroskepticizmus, pätina chce odchod z EÚ
Nerozumiem prečo je to tak?!!? Veď EÚ je úžasný projekt kde si Nemci robia za výdatnej pomoci US čo chcú, a my môžeme pekne chodiť do ich tovární, a kupovať energie od ich spoločností... kde je problém? A demokracia je momentálne na takej top úrovni, že keď nepodpíšeš kvóty tak ti opilec z EÚ parlamentu bude dávať vyhrážky že dostaneš vyrážky... čo tí mladí vlastne chcú? a Grécko? veď ich pekne plánovane rozoberajú, budú mať pomaly rovnaké možnosti ako my! Veď len nech sa pozrú ako nám je už sveta žiť! Dlh krajiny sa zvyšuje a stavať D1-ky môžeme len cez súkromné fondy, to je hej! ach mladí mladí... rozmýšľajte ako je za pásom dobre a Vašim ďeťom bude ešte viac!