Okupácia? skôr zabránenie občianskej vojny v UKR a následne v EÚ. Veď dobre vieme kto tú vojnu silou mocou chce... Vieme kto má ekomiku už celé 10 ročie úplne na dne, a keby nevystrájal vojny tak už dávno krachne... Za všetko môžu najbohatší ľudia sveta, ktorí riadia celý ten bordel a je im jedno že kvôli ich hromadeniu zomrie denne X detí napr. v Sýrii... Tak nechápem prečo útočíš na jeden štát. Čo Ťa za to platia?!!?


