:))) zase len na smiech... zase sa vsetci ako vidim v diskusii upieraju na jednu osobu/stranu... a viete o co ide? Ze svetu vladnu korporacie a banky!!!! Nie my ludia!! a za to nemoze saso co prave teraz sedi v parlamente! Vzdy sa protestuje proti saskom, vlade, proti ukonceniu zivota atd atd.... Co tak konecne zacat protestovat proti vlade korporacii?!!!? Proti burze!!!! Proti vplyvu bank!??! Proti farmaceutickym firmam?!!!!? Proti nasiliu v TV - KáDéHá??? a nie ukazovat prstom na jedneho kupene saska... Ved v texte je jasne uvedene ze je to akcia "KORPORACII" !!! MegaZralokov! Rozumiete?!! Tak necakajte ze na nej nevytiahnu dalsie peniaze od nas, ludi...


