Kto zradil generálov? Ako, kde a kedy zomreli Viest a Golian
Ty strašne veľa preklepov máš v hlave.Tím ktorých tak haníš nesiahaš ani po členky.Tvoje preklepy ma nezaujímajú ale oveľa viac tvoje úchylné názory o ľudoch ktorí sú čestný.Áno, " banderovci" počas svetovej vojny spolupracovali s nemeckými fašistami a SS-ákmi.Udávali ľudí gestapákom, vraždili vlastných spoluobčanov.Ešte aj po oslobodení Slovenska ČA, keď sa snažili utiecť do Nemecka cez Slovensko, vraždili ženy,starcov aj deti a rabovali.No a po prevrate a rozdelení ZSSR ma samostatné štáty,pokračovali vraždením na Doneckej a Luhanskej republike.