Tvoje porovnania sú až debilné.Kde tu máš socializmus. A komunizmus ešte nikde na svete nebol ani nieje.To len v hlavách tupcov ktorí o ekonomike a vývoji vo svete nemajú ani šancu majú takéto porovnania.Porovnať súčasnú techniku s technikou s pred 40-tými rokmi je úchylný a nezmyselný.To len u teba sa zastavil čas a na štúdium nemáš tak si stále len v prvej polovici 20.storočia.

