To bolo le
To je teória "progresícov" kde je najviac podobných prípadov medzi ženami.
Teba by mali vyriešiť aby si svoje stupídnosti neuverejňoval.
Robiť nemá kto ale oligarchovia na krádež a vykorisťovanie robotníkov áno.
Nože vymenuj aspoň niektorých, ale nie z radov PS,SaS alebo Oľano.
Progresívci by to kúpili drahšie za kus a viac kusov len aby sa zalíškali amíkom..
Z teba priam srší šovinizmu ako z autora tohto článku. tohto článku.
Z teba priam srší šovinizmu ako z autora tohto článku. tohto článku.
Tak niečo také som tu na Pravde ešte nečítala.Ten Gavroň musí byť poriadny šovinista.a navyše absolútny diletant v športe.Keby som bola jeho šéfom, tak ho na hodinu vyrazím.Toto je novinárske myslenie? Je to choré.
A ty si čo? Neandertálec? Lebo keď vieš čítať tak takýto nezmysel nenapíšeš.
Ja by som skôr povedala že to bola skôr "ožratá" skupina do ktorej zrejme patríš aj ty.
Si absolútny cvok keď sem zaťahuješ politiku navyše z nenávisti.
Tú "kasu" a navyše aj prázdnu hlavu máš práve ty, lebo táraš nezmysly ktoré nikto nehovorí,len nemáš argumenty tak si aspoň agresívny.
Ale ani nepretekajú v silových športoch kde môžu ohroziť na živote súperku.
"Títo ľudia sa tak môžu identifikovať ako gej, lesba, bisexuál alebo trans.[4]". Nie je tam že by si mohli vybrať či budú ženy alebo muži.
Č to táraš, veď už nie je prezidentkou Čaputová alebo Kiska.
To je presne charakter tvoj a tebe podobných "vymydlených dezolátov sa stávajú genderoví progresívni neoliberálni fašisti :) Tomu sa inak hovorí "Trafená hus zagága."
Áno ,atď atď atď. Krvilační vojnový štváči ako si ty vidia len jednu stánku problému.To že Ukrajina s fašistickým plukom Azov vraždila v Luhansku a Donecku civilné obyvateľstvo deti,starcov aj ženy ani nespomenieš. Keď si taký hrdina, prečo neideš domov chrániť svoju vlasť?Prečo utekajú mladý ľudia z Ukrajiny do zahraničia a nebojujú za svoju vlasť len vypisujú nenávistné protiruské nezmysly.Vojnou trpia oba národy a USA sa smeje A spolu krvilačným oligarchom Zelenským len eskalujú vojnu a ľudia na jednej aj druhe strane trpia a umierajú.
Odporúčame