Absolútne scestné porovnanie.V športe je to niečo úplne iné riziko.Taká "žena" najmä boxe má omnoho silnejšie údery ktoré môžu skončiť ja smrťou súperky.
Absolútne scestné porovnanie.V športe je to niečo úplne iné riziko.Taká "žena" najmä boxe má omnoho silnejšie údery ktoré môžu skončiť ja smrťou súperky.
Myslíš ktorý? Bamderovci ? Tak áno.
Neviem čo písal, ale zrejme záleží ktorý admin má službu.Medzi ukrajinskými pisateľmi ktorí tak fandia netvorovi Zelenskému by sa našlo dosť úchylákov a vojenských štváčov a sú stále na debate.Samzrejme že aj na druhej strane sa taký nájdu.
Tešiť sa z toho že vraždia ľudí a to na jednej aj druhej strany je scestné a svedčí o úchylnosti a krvilačnosti kto sa z toho teší.Pozri sa do zrkadla a uvidíš že patríš k takým netvorom!
Naď by mal byť súdený za vlastizradu a ohrozenie Slovenska.
Ten záchodový papier si práve ty lebo sa nevieš zorientovať.Bratislavská kaviareň nie je celé Slovensko.
Opak je pravdou.Vyčerpala nás vláda Matoviča a Hegera.Rozkradli a rozdávali svojim a nechali po sebe spúšť.
A to chceš povedať že tak nebudú vyhráva? Kto chodí na športové podujatie len k vôli pekným zadkom nech chodí na striptíz do nejakého baru.
Darí sa amíkom rozbiť Európu a to je presne to čo chceli Poliaci boli vždy falošný. Zabili to štáty bývalej WZ na čele s narcisom Gorbačovom a následne alkoholikom Jeľcinom.Amíci nedodržali ani jediný sľub ktoré dali Rusom.
Práve to je dôkaz falošnosti USA a žiaľ bývalé štáty WZ im naleteli.Navyše sa im podarilo rozbiť demoralizované štáty východnej Európy.
A ty prečo neideš do tak čestného štátu ktorému velí už samozvaný "prezident?" Zelenskyj.
Práveže len taký "skapú" ako si ty.Si odporný netvor!
To je to najodpornejšie keď politiku vnášaš do športu!To dokáže len volič súčasnej opozície ktorý športu ani nerozumie..
"Skapú" len taký ako si ty.Ľudia na vojne "UMIERAJÚ"!
A ty za koho? Za "banderovcov"? Choď domov bojovať.
Nerob zo seba hrdinu keď si z Ukrajiny pred obranou vlasti ušiel do bezpečia v cudzine!
Máš pravdu, ale mal by si tak opísať diskutérov aj vrahov z druhej strany.
Čo robila US armáda vo Vietname,v Iraku,Líbyi, Sýrii,v Juhoslávii, Afganistane,V Paname,a mnohých ďalších štátoch.A to aj s takými zbraňami ktoré boli a sú zakázané.Vo Vietname používali aj na civilné obyvateľstvo neľudské vraždenie,koľko miliónov nevinných ľudí zavraždili? O tom napíš. A Ukrajinská mafia bola najsurovšia a banderovci vraždili v Donecku a Luhansku ženy deti aj starcov.O tom tiež mlčíš.
Ty statický znalec a my sme boli kde? Ako je možné že to maličké Maďarsko medzi toľkými Slovanmi si zachovali svoju identitu? Hovorí z teba šovinizmus a nenávisť!
No ale nie väčší ako Šimečka,Sulík Matovič,Heger. Naď a podbná smečka progresívcov a "liberálov, a to som uviedla len pár z tých čo sa priživujú na práci robotníkov vo fabrikách alebo v poľnohospodárstve a za nič nie sú zodpovední..
A ty čo vieš o tom Rusku? Nože nám to prezraď!
Odporúčame