Nikto na svete k pomeru k obyvateľstvu toľko nenakradol ako oligarchovia na Slovensku.Nie komunisti ale oligarchovia a "liberáli" rozkradli to čo komunisti po vojnou zničenom Slovensku za vyše štyridsať rokov vybudovali. Dnešní zbohatlíci stále profitujú z toho čo za socializmu vybudovali.Môj svokor ktorý už má vyše 80 rokov a všelijakí holobriadkovia a novo-zbohatlíci im závidia dôchodok by vám to vedel vysvetliť!.

