Ty vieš aj niečo iné ako rozdúchavať nenávisť a klamstvá?
Ty vieš aj niečo iné ako rozdúchavať nenávisť a klamstvá?
Tebe podobní "ľudia" tvoria tú časť ľudstva ktorí šíria len nenávisť.
Si typický úchylák.Kvičajú len takí ako si ty.Nevolila som smer ani hlas, ale vraždu premiéra takýmto spôsobom komentovať dokáže len totálny zvrhlík.
Do bieleho domu!
Tak toto je úplne choré.Vyzdvihovať najlepšieho bitkára v športe kde je bitka proti previdlám je úchylné.
Normálny človek sa na tom len zasmeje len progresívci a ich lokaji to nepochopia lebo ako sa hovorí"topiaci sa aj slamky chytá!"
To viac bezdomovcov nenašli?
No ale ty keby si mal aj desať vysokých škôl by si mu nesiahal ani po členky s vedomosťami.
+++++++++++++++++++
Topiaci sa aj slamky chytá.Šimečkovci využívajú každú príležitosť na rozvrátenie Slovenska a šírenie nenávisti.
Nebola by horšia tvoje fašistické nenávistné názory.
No čo už, Šimečka je už raz taký.
Áno, aj teba!/
V porovnaní so Šimečkom a jeho poslancami je symbolom pravdovravnosti.
Je to ale najväčšia "zásluha" progresívcov, Šmečku a DenníkuN.
Presne.USA len chcú oslabiť Rusko a potom sa usadiť v Ukrajine.
Sadisti sa tešia že že boli zavraždení mladí ľudia za záujmy oligarchov Kijeva a USA.
Soči patrilo medzi najlepšie organizované OH !!!
To určite nebude, ale ani takí amíkolezi ako Kukan a prezident Kováč a predovšetkým najväčší amíkolez a najhorší prezident Slovenska Kiska a tiež súčasná prezidentka Čaputová.V servilnosti k USA Kisku nikto neprekoná.
Choď tam ty ale neposielaj iných.Ty si zrejme nejaký proamerický agitátor z EÚ!
Odporúčame