ferino
Kuba je najslobodnejší štát na svete kde ľudia napriek embarga a silného tlaku od USA sú spokojný.Bola som tam dvakrát, druhýkrát som bola na okružnej ceste s českou a sprievodkyňou.Ich sociálny program a najmä zdravotníctvo je najlepšie na svete.


