A nech sa to stane realitou!
Pupuš
Je to skutočne nevídané že tak chorého človeka ako si ty ,púšťajú v tom ústave k počítaču.Vôbec by ti nemali dávať dole kazajku.Zasmraďuješ tu diskusiu so svojimi demagógiami a vôbec ti nevadí že ťa označujú za fašistu, za cvoka, za príživníka,demagóga, šovinistu,plateného trolla,bývalého eštebáka, udavača,atď.A to som všetky reakcie na teba nepozerala.Si odporný svrab na tele spoločnosti na úkor ktorého sa živíš.Že nikde nerobíš o tom nepochybujem lebo by si nemohol byť 24 hodín na debate a šíriť nenávisť a zlobu.