dvanastmes..........
Ten najväčší agresor sa pramálo zaslúžil na víťazstve ČA nad fašizmom.Pridal sa až keď bolo jasné že Hitler prehral a to len preto aby zbombardoval bezdôvodne konkurenčné európske fabriky.
dvanastmes..........
Ten najväčší agresor sa pramálo zaslúžil na víťazstve ČA nad fašizmom.Pridal sa až keď bolo jasné že Hitler prehral a to len preto aby zbombardoval bezdôvodne konkurenčné európske fabriky.
pupuš
Je to vždy lepšie ako to čo si robil ty ako eštebák a udavač.
Ringel Už si sa vrátil z psychiatrickej liečby? Tá liečba na teba nejako nezabrala.
Mojžiš je vojenský generál USA?
šťuka
Bohužiaľ vykonáva jedinú funkciu, PODKOPÁVANIE IMIDŽU SLOVENSKA!
kormidlo
CHCEME ABY ODSTÚPIL!!!
NA RIADNE VYKONÁVANIE FUNKCIE NEMÁ SCHOPNOSTI!!!
Aj tie dve 2 ľudové absolvoval v osobitnej.Aspoň podľa úrovni jeho príspevkov.
pupuš
To ťa tak skoro pustili z psychiatrického ústavu?Veď ešte nie si vyliečený.
Šírite klamstvá a demagógie, podporujete podvodníka Kisku ktorý na každom kroku škodí Slovensku.
To je práve tá irónia.Prezident ktorý patrí k najväčším podvodníkom kritizuje štát ktorej je "teoreticky" najvyšším predstaviteľom .
Ringel
Ty ako absolvent päť triednej osobitnej školy by si mal vedieť viac a nepísať tu toľko klamstiev a demagógií.
Poliaci asi nemajú čisté svedomie preto sa tak boja.Sú to farizeji a zákerníci.
Ringel
už zase si sem prišiel ZLE robiť????
___
Ty - ako svätý MUŽ ale najväčší farizej a demagóg obviňuješ ľudí bez DôKAZOV????
Ty si myslíš, že toto tvoje špinavé Rúhanie a Ohováranie BOH nevidí????
Hanbi sa = ty farizej!
___
Exodus 20
16 Nevyslovíš krivé svedectvo proti svojmu blížnemu.Tak sa toho drž lebo aj tak ideš do pekla.
- - -
Deuteronómium 5
20 Nevyslovíš falošné svedectvo proti svojmu blížnemu! a ty to robíš sústavne ešte väčšou oddanosťou ako keď si bol eštebák a udavač.
Keby si mal štipku charakteru, tak odtiaľto zmizneš lebo tu len zasmraďuješ diskusiu.Patríš na DenníkN alebo Sme-ti.
Nechcela som na teba reagovať ale to čo ty svojou demagógiou tu každého urážaš mi to už nedalo.
Si ako diabol.
sudr....
Aj ja ti dám otázku, z čoho žiješ, čo produkuješ pre spoločnosť?
soudr.......
To tvrdíš ty, zrejme , aspoň podľa názorov, bývalý fašista, potom eštebák a dnes oddaný Sorosom platený "demokrat".
súdr......
Tvoje priznanie ak je úprimné tak sa ešte môžeš dostať medzi normálnych ľudí.Len musíš opustiť svoje fašistické názory a nadradenosť ktorá pre tvoju skupinu ľudí bola vždy príznačná.
sudr....
Aj ja ti dám otázku, z čoho žiješ, čo produkuješ pre spoločnosť?
Odporúčame