Sranda že fašistický úchylkári ktorí sa porovnávajú s boľševikmi a pasujú sa ako nad všetko nadradení ako napríklad "súdruženko" si myslia že ich fašistický pohľad na svet je výnimočný a pritom sú to len frustrovaní slniečkári ktorí nevedia stráviť že ten socializmus pre ľudí bol spravodlivejší a ľudskejší ako ich fašisticko- kapitalistická súčasnosť ktorú tak ospevujú.


