Zaax
Fašisticko- kapitalistické.
Kiska neodsúdil únos ale len odvádza pozornosť od svojej kriminálnej činnosti.
Kiska sa len snaží odpútať pozornosť od jeho daňových podvodov,úžerníctva a pozemkového kupliarstva.Je to najhorší prezident od vzniku ČSR 1918.
Naj7
Ono sa to dá pochopiť že si zúfalý z Kiskových podvodov, ale nemusíš napádať čestných ľudí.
Ty asi tiež profituješ z Kiskových úžerníckych pôžičiek.Nie je vrátiť ako vrátiť.Keď sa niekto dostane do ťažkostí a musí splácať úroky z úrokov, tak to je pre neho krach a pre Kisku niekoľkonásobný zisk.To je úžerníctvo.
tatran
Irak ,Venezuela, a vo všetkých štátoch ktorí majú ropu a sú tam odborníci USA.
disputator
Keď máš mokré sny pomôže ti vycikať sa.
Blahovi nesiahaš ani po kotník, tak ho neurážaj.Tvoj idol Kiska by tam mal ísť aj poradcami.
klídek
Kto? Predsa úžerník a podvodník Kiska.
antibirkom
Keď som dobre čítala, tak tu je reč o Kiskovi,o jeho úžerníckej povahe,podvodoch o jeho zneužívaní úradu vo svoj prospech.Tak sa vyjadruj len k tomu.
antibirkom
Mentálne sa odbavuješ práve ty.Keď nemáš argument tak zúriš a urážaš.
trezedman
Psychopat sa v tebe nezaprie.Tvoja rusofóbia je už diagnóza.
Ešte väčšou hanbou Slovenska je Kiska.Je proamerický a protislovenský
antib....
Dúfam že uznávaš aj Krym zostane navždy ruský.Aj keď je to neporovnateľné lebo na Kryme bolo referendum a Kosovo vytvorili američania aby mohli mať ďalšie vojenské základne blízko Ruska.
Táto stará vykopávka a prezliekač kabátov by už mohol končiť a nie rozdávať rozumy.
++++++++++++++++++++++
A vás dvoch na Guantanámo aby ste prišli k rozumu.Tam by vás nešetrili.
Aksi to liečenie ti nezaberá.
Stanke ,Pauhofová atď sú odkedy osobnosti.Sú to len komedianti ktorí si myslia že sú osobnosťami.
Odporúčame