anysta
Podľa vašich príspevkov súdim že vaša mentálna úroveň je hlboko pod nimi.
anysta
Podľa vašich príspevkov súdim že vaša mentálna úroveň je hlboko pod nimi.
Zase sa bude vyrubovať pod zámienkou regulácie.
pcola
Máš pravdu. Asi som už bola ospalá a nepochopila správne text.
Tvoje zbožné želanie,ale našťastie vám to nevychádza.
cudzia mocnosť snaží vytvárať paralelné vojenské štruktúry na území nášho štátu, bolo by to obzvlášť cynické
.
Pán Repa, tak vyžeňte amerických vojakov aj s vojenskou technikou ktorí brázdia a naháňajú strach (ba aj nehody) na našich cestách.
neprišlo
Aj ja som zato. Nech amíci idú domov a nie tu tajne budovať voj.základne.
Ty si tam už všetko spásol a teraz z tej trávy zrejme blúzniš.
klifilc
Tak choď a vyžeň ich a môžeš si pribrať aj ďalších slniečkárov.
A to nevieš že vtom zápase hrali za ZSSR maloletí žiaci a vyslúžilí postarší invalidi?
Mayová potrebuje odpútať pozornosť od vnútorných ťažkosti jej kabinetu.
Zamestnanci SAV by mali najprv ukázať výsledky a potom prehovoriť.
kalioskop
A prečo ti vadí maďarský jazyk, lebo ty vieš len východniarske nárečie? Tím nechcem povedať že sú to svetový vedci ale to má posúdiť odborník.
Garboczan
Máš pravdu, ale tvoja arogancia je obdobná ako "fugedyho"
fugedy
Ty si neskutočne arogantný a namyslený troll.Každého urážaš a neuvedomuješ si že ty si najúbohejší diletant a klamár.
Inak ti prikladám dôkaz že aj Putin zmokol´
VIDEO: MS vo futbale ukončil lejak. Zmokol Putin aj Macron - iMeteo.sk
exblavak
Nechcem sa zastať "fugedyho" ale nemusíš všade zamiešať svoj šovinizmus.
Odporúčame