fúrik, Čo si to mal za rodinu keď ich vraždili gardisti, nacisti,komunisti. Ono prevracať kabáty sa neoplatí.Čo si ty vlastne,bývalý gardista či bývalý eštebák? Hlásiš sa za kresťana a pritom nenávidíš blížneho svojho.Haníš slovanský národ Rusov a tvrdíš že máš ruskú švagrinú,žijúcu v Holandsku ktorých Kiskov priateľ "z oázy stability a pokoja" Erdogan nazval fašistickým, tak ako je to vlastne s tebou.


